Polskie symbole

Polskie symbole

Polskie symbole

Jeśli zapytamy obcokrajowców o znanych Polaków, większość z niech wymieni: Lecha Wałęsę i papieża Jana Pawła II. W Polsce toczy się spór nad przeszłością Lecha Wałęsy. Jedni odmawiają mu miana bohatera i uważają go za sprzedawczyka. Generał Kiszczak trzymał w domu rzekome dokumenty Służby Bezpieczeństwa, które obciążają Wałęsę.hurtownia odzieży wólka kosowska – niskie ceny Zgodnie z ich treścią Tajny Współpracownik „Bolek” to Lech Wałęsa.

Inni nie dają wiarę tym dokumentom i nadal wierzą w niewinność polskiego prezydenta. Zagraniczne media śledzą wydarzenia w Polsce i relacjonują do krajów, z których pochodzą. Nie jeden Polak pogubił w tym co i jak, a co dopiero mają powiedzieć Francuzi czy Hiszpanie, którzy w ogóle nie znają historii Polski. Dla części z nich kojarzymy się ze skrajną prawicą, stąd pojawia się postać http://exportbiz.pl Ojca Świętego.

Polacy są postrzegani jako zagorzali katolicy. W porównaniu z krajami Europy Zachodniej, więcej Polaków deklaruje wiarę w Boga, gorzej wypadamy jednak w statystykach dotyczących rozwodów i uczestnictwa we Mszy.

Artykuł dzięki: http://scolarmed.pl/stomatolog/